Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd.

Çin Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd. Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd.
Hongwei Fabrikası Hongwei Ar-Ge ve Üretim Yöneticileri Hongwei SinoPack 2018’de Hongwei, SinoPack 2019’da Hongwei, SinoPack 2017'de otomatik blister paketleme makinesi sunuyor Hongwei, SinoPack 2017'de

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Hongwei
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 2000000-5000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 30% - 40%

Hongwei, blister paketleme makinesi ve yüksek frekanslı kaynak makinesinin tasarımcısı, özel üreticisi ve global tedarikçisidir ve endüstriyel otomasyonda aktif bir rol oynamaktadır.

Şirket, 1998'den beri yüksek frekanslı plastik film birleştirme teknolojisine sahip diş fırçası paketleme makinesi imalatına başladı. Diş fırçası blister paketlemesi için Çift Mekikli Tepsili Dikey Senkron Yüksek Frekans Kapama ve Kesme Makinesi Hongwei'nin ilk ürünüdür. Komple ürün hattımız, son 21 yılda müşterinin ihtiyacını karşılamak için her türlü yüksek frekanslı kaynak makinesini kapsar.

Müşterilerden daha yüksek gereksinimi karşılamak için, 2008'den bu yana otomatik blister paketleme makinesi geliştirdik ve diş fırçası, oyuncak, otomotiv parçaları, mutfak gereçleri ve sofra takımı, ev uygulamaları, gözlük, kozmetik, hijyen, sağlık, tıbbi ekipman ve diğer sektörlerden üreticiler sağladık. plastik termal şekillendirme ve sızdırmazlık teknolojisi.

Şişirilebilir ürünlere, çadırlara, tente ve gölgeliklere, yağmurluklara ve blister ambalajlara uygulanabilen yüksek frekanslı kaynak ve sızdırmazlık makinelerinin daha da geliştirilmesi, Hongwei'yi hem Çin'de hem de yurtdışında imalat sektörlerinde ünlü kılmaktadır.

Araştırma ve yüksek frekanslı kaynak teknolojisi ve otomatize endüstriyel ekipman geliştirme konusunda çalışıyoruz. Hongwei, ulusal prodcution güvenlik yönetimi kriterlerine sadece güvenilir ürün kalitesi ile uymamakta ve SGS tarafından "Denetimli Tedarikçi" olarak sertifikalandırılmakta, aynı zamanda 10'dan fazla patenti de bulunmaktadır.

Yinelenebilir ürün kalitesi ve saygılı satış sonrası servisimiz sayesinde Shantou Toothbrush Industrial Association, Hongwei'nin bir üyesini kabul etti.

Çin'den ve yurtdışından üreticiler firmamıza her zaman beklerim. İhtiyacınıza göre ideal makineleri özel olarak tasarlar ve üretiriz, verimliliğinizi artırmak ve üretken maliyetlerinizi düşürmek ve dünya pazarında kazanan olmak için ürünün şartlarını sağlamak.

İletişim bilgileri
Shenzhen Hongwei High Frequency Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: David Zou

Tel: +86 136 7015 5495

Faks: 86-755-28994158

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)